Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Add term
cs: Přidat termín

en: Configure
cs: Nastavení

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term
cs: Termín

en: Delete all
cs: Smazat vše

en: Allow
cs: Povolit

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Deny
cs: Zakázat

en: Autocomplete taxonomy
cs: Automatické dokončování taxonomie

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Add vocabulary
cs: Přidat slovník
