Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Add term
el: Προσθήκη όρου

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Delete all
el: Διαγραφή όλων

en: Role
el: Ρόλος

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Deny
el: Απαγορεύεται

en: Autocomplete taxonomy
el: Αυτόματη συμπλήρωση όρων ταξινόμησης

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Add vocabulary
el: Προσθήκη λεξιλογίου
