Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Add term
gl: Engadir termo

en: Configure
gl: Configurar

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Delete all
gl: Borrar todo

en: Role
gl: Rol

en: Allow
gl: Permitir

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Deny
gl: Rexeitar

en: Autocomplete taxonomy
gl: Autocompletar a taxonomía

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Add vocabulary
gl: Engadir vocabulario
