Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Delete all
gu: બધું કાઢી નાખો

en: Role
gu: હોદો

en: Ignore
gu: અવગણો
