Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: Configure
he: הגדרות

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Role
he: תפקיד

en: Allow
he: אפשר

en: Ignore
he: התעלמות

en: Deny
he: חסוֹם

en: Autocomplete taxonomy
he: השלמה אוטומטית של סיווגים

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Add vocabulary
he: הוספת מילון
