Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Add term
jv: Tambah tetembungan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Role
jv: Parāgā

en: Ignore
jv: Abai

en: Autocomplete taxonomy
jv: Taksonomi otomatis

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Add vocabulary
jv: Tambah vokabulari
