Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Delete all
ka: ყველას წაშლა

en: Role
ka: როლი

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: Add vocabulary
ka: ლექსიკონის დამატება
