Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Add term
ku: زیادکردنی واژە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Delete all
ku: هه‌موویان بسڕه‌وه‌

en: Role
ku: ڕۆل

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Autocomplete taxonomy
ku: خۆتەواوکەری پۆل

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Add vocabulary
ku: زیادکردنی وشەگەل
