Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Role
lt: Rolė

en: Allow
lt: Leisti

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Deny
lt: Drausti

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną
