Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
