Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Add term
sk: Pridať termín

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Delete all
sk: Odstrániť všetko

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Allow
sk: Povoliť

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Deny
sk: Zakázať

en: Autocomplete taxonomy
sk: Automatické dokončovanie taxonómie

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Add vocabulary
sk: Pridať slovník
