Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Delete all
th: ลบทั้งหมด

en: Allow
th: อนุญาต

en: Ignore
th: ไม่สนใจ

en: Deny
th: ไม่อนุญาต

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก
