Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Configure
am: ውቀር

en: Ignore
am: ችላ በል

en: Autocomplete taxonomy
am: ራሥ-ሙላ ስርዓተ ክፍፍል

en: Add vocabulary
am: መዝገበ ቃላት ጨምር
