Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Add term
ar: إضافة مصطلح

en: Configure
ar: ضبط

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term
ar: المصطلح

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: Role
ar: الدور

en: Allow
ar: اسمح

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Deny
ar: امنع

en: Autocomplete taxonomy
ar: أكمل التصنيف آليا

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Add vocabulary
ar: إضافة معجم
