Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Add term
ast: Amestar términu

en: Configure
ast: Configurar

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Delete all
ast: Desanicialo too

en: Role
ast: Rol

en: Allow
ast: Permitir

en: Deny
ast: Torgar

en: Autocomplete taxonomy
ast: Taxonomía del autocompletáu

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
