Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Add term
bg: Добави термин

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Delete all
bg: Изтрий всички

en: Role
bg: Роля

en: Allow
bg: Разреши

en: Deny
bg: Откажи

en: Autocomplete taxonomy
bg: Завърши въвеждането автоматично

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Add vocabulary
bg: Добави речник
