Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Ignore
br: Dianaout

en: Add vocabulary
br: Ouzhpennañ geriaoueg
