Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Add term
et: Lisa termin

en: Configure
et: Seadistus

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Role
et: Roll

en: Allow
et: Luba

en: Ignore
et: Eira

en: Deny
et: Keela

en: Autocomplete taxonomy
et: Klassifikatsiooniterminite automaatlõpetus

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Add vocabulary
et: Lisa sõnastik
