Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Default
ht: Pa defo

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
