Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: Role
hy: Դեր

en: Ignore
hy: Անտեսել
