Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: Configure
kk: Баптау

en: Delete all
kk: Бәріні жою

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Add vocabulary
kk: Сөздік қосу
