Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Role
lv: Loma

en: Allow
lv: Atļaut

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Deny
lv: Neatļaut

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Add vocabulary
lv: Pievienot vārdnīcu
