Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Delete all
mr: सर्व मिटवा

en: Ignore
mr: दुर्लक्ष करा
