Taxonomy Access Control (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: Configure
sl: Nastavi

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Delete all
sl: Izbriši vse

en: Allow
sl: Dovoli

en: Deny
sl: Prepovej

en: Autocomplete taxonomy
sl: Samodokončaj taksonomijo

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Add vocabulary
sl: Dodaj besedišče
