Taxonomy Access Control (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Category
te: వర్గం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Role
te: పాత్ర

en: Ignore
te: విస్మరించు

en: Deny
te: తిరస్కరించు

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.
