Taxonomy Block (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: Order by
da: Sortér efter
