Taxonomy Block (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: Order by
es: Ordenar por

en: Show node count
es: Mostrar recuento de nodos

en: Select Vocabulary for used by taxonomy block.
es: Seleccionar el vocabulario utilizado para el bloque de taxonomía.
