Taxonomy Block (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: Order by
fr: Trier par
