Taxonomy Block (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Order by
hu: Rendezés szempontja
