Taxonomy Block (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Order by
it: Ordina per
