Taxonomy Block (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Order by
nl: Sorteer op
