Taxonomy Block (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Order by
pl: Porządkuj według
