Taxonomy Block (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Order by
sv: Sortera på
