Taxonomy Block (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Order by
uk: Впорядкувати за

en: Select a Vocabulary
uk: Оберіть словник
