Taxonomy Block (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Order by
ja: 並び順

en: ASC
ja: 昇順

en: DESC
ja: 降順
