Taxonomy Block (7.x-1.4) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
no: Taksonomi

en: Weight
no: Vekt

en: Name
no: Navn

en: Basic settings
no: Grunnleggende innstillinger

en: Order by
no: Sorter etter
