Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Delete
cs: Smazat

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Examples:
cs: Příklady:
