Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Examples:
el: Παραδείγματα:
