Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Delete
fa: حذف

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Include
fa: پیوست

en: Exclude
fa: استثنا

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه
