Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Delete
fi: Poista

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Include
fi: Sisällytä

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Examples:
fi: Esimerkkejä:
