Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Delete
he: מחיקה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Examples:
he: דוגמאות:
