Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Include
hi: शामिल

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स
