Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Include
hr: Uključi

en: Exclude
hr: Isključi

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke
