Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Delete
hu: Törlés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Include
hu: Befoglalás

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Examples:
hu: Példák
