Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Delete
id: Hapus

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Include
id: Termasuk

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Examples:
id: Contoh:
