Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Include
jv: Klebu

en: Exclude
jv: Kejābā
