Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai
