Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်
