Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Delete
oc: Suprimir

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Include
oc: Inclure

en: Exclude
oc: Exclure

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Examples:
oc: Exemples :
