Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: Delete
pt: Eliminar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Include
pt: Incluir

en: Exclude
pt: Excluir

en: Basic settings
pt: As definições básicas
